ВИХОВНІ ЗАХОДИ: 

2020 - 2021 навчальний рік

2019 - 2020 навчальний рік

2018 - 2019 навчальний рік

2017 - 2018 навчальний рік

Меморандум співпраці батьків, учнів та педагогів Ознайомитись

Програми, які  впроваджуються в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів  №31

1. Формування звичок високоефективного підлітка 

2. Еспериментальна Програма «Нова українська школа» у поступі до цінностей", в  апробаціїї якої колектив ЗОШ №31 бере участь з 2018 року.

За дорученням Міністерства освіти і науки України науковці Інституту проблем виховання НАПН України за участю наукових працівників Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» під керівництвом академіка, доктора психологічних наук Івана Дмитровича Беха розробили Програму «Нова українська школа» у поступі до цінностей. Впровадження якої має визначити чіткі пріоритети у вихованні особистості дитини із сформованими компетентностями, які допоможуть учнівської молоді відбутися у житті як порядній, високоморальній, професійно успішній, здоровій і щасливій Людині. 

Програма “Нова Українська Школа” У Поступі До Цінностей

 

3. Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа» спрямована на підтримку системних демократичних реформ шкільної освіти в Україні,  участь в якій колектив ЗОШ №31 бере з 2019 року.

Програма для формування активних та щасливих громадян, які беруть на себе відповідальність за власне життя та громади. Щасливі люди виростають із щасливих дітей, яких школа надихає, підтримує та готує до дорослого життя. Перейти на сайт

 

4. Експериментальна Програма "СЕЕН: соціально-емоційного та етичного навчання", в  апробаціїї якої колектив ЗОШ №31 бере участь з 2019 року.

У 26 ШКОЛАХ ПОЧАВСЯ ПІЛОТ З ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ М’ЯКИХ НАВИЧОК СЕЕН: СОЦІАЛЬНО-ЕМОЦІЙНОГО ТА ЕТИЧНОГО НАВЧАННЯ