Електронне звернення громадян 

Закон України "Про звернення громадян" 

Перед направленням електронного звернення в  ЗОШ І-ІІІ ступенів №31, будь ласка, ознайомтеся з правилами розгляду електронних звернень громадян:

1. В електронному зверненні може міститися заява, скарга, пропозиція або запит.

2. Електронні звернення надходять на розгляд до Установи. Адміністрація  забезпечує об'єктивний, всебічний і своєчасний розгляд звернень.

3. Електронні звернення реєструються протягом трьох днів. Звернення розглядається протягом 30 днів з дня реєстрації. Електронне звернення, що містить питання, вирішення якого не входить до компетенції Установи, надсилається протягом семи днів з дня реєстрації до відповідного органу або відповідній посадовій особі, до компетенції якої належить вирішення порушених у зверненнях питань, з повідомленням про це громадянина, який направив звернення.

4. Електронне звернення не розглядається при:
- відсутності прізвища та імені заявника;
- наявності в тексті нецензурних або образливих виразів;
- наявності в тексті загрози життю, здоров'ю та майну посадової особи, а також членів його сім'ї;
- наявності в тексті питання, на яке заявнику вже давалась письмова відповідь по суті у зв'язку з раніше спрямованими зверненнями.

5. Відповідь заявнику звернення направляється на електронну адресу, вказану при заповненні форми.

6. При розгляді звернення не допускається розголошення відомостей, що містяться в зверненні, а також відомостей, що стосуються приватного життя громадянина, без його згоди. Інформація про персональні дані заявників зберігається і обробляється з дотриманням вимог законодавства про персональні дані.

Надіслати електронне звернення в ЗОШ №31 

Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема листа:
Текст повідомлення *:
Код безпеки *: