24 листопада в ЗЗСО № 31 відбулася презентація-оформлення колективного творчого панно «Всі народи України живуть в злагоді та мирі!», до якої були залучені учні 1 – 11 класів. Оскільки у нашій школі навчаються представники різних національних меншин, школярам необхідно було створити панно не лише про історію і звичаї українців, але і про представників народностей нашого краю. У результаті заходу, учні продемонстрували власну творчу майстерність та обізнаність про традиції і унікальність кожного з нас, що засвідчило любов і повагу як до Батьківщини, так і до представників національних меншин.

... Читати далі »

Просмотров: 707 | Добавил: viktoriyamartunova3108 | Дата: 25.11.2017 | Комментарии (0)

23 листопада 2017 року в 9 класі відбувся відкритий захід на тему: «Як жити сьогодні, щоб мати шанс побачити завтра…», проведений класним керівником Калюжною О. В. 
Під час класної години учні розглядали складники здоров’я, а також чинники, які впливають на здоров’я людини. Форми роботи, до яких були залучені дев’ятикласники – різноманітні: елементи відвертої розмови, робота у групах, пошук інформації, проблемні запитання і завдання. Та найбільш активними і емоційними були дві вправи: «Спробуй себе в ролі депутата Верховної Ради України» і «Пиріг здоров’я». Уявивши себе депутатами, учні висували цікаві і корисні пропозиції щодо подовження тривалості життя українців. А під час створення рецепту «пирога здоров’я» старшокласники усвідомили, що необхідно вести здоровий спосіб життя, який є невід’ємною складовою правильного життєвого вибору.

... Читати далі »

Просмотров: 593 | Добавил: viktoriyamartunova3108 | Дата: 25.11.2017 | Комментарии (0)