19 жовтня  на базі ЗОШ №31 директор Архіпоіва А.Є. проводила майстер-клас для директорів шкіл міста та області на тему: «Хмарні технології в адміністративній діяльності ЗЗСО».

Спочатку гості закладу мали змогу ознайомитись із діяльністю та пріоритетними напрямками школи, потім завітали до малюків перших класів, які навчаються за програмами "Інтелект України" та "НУШ". Зарядившись позитивом від спілкування з наймолодшими учнями, гості приступили до практичної діяльності і створили свої перші моніторингові анкети.  

Ми переконані, що наша відкритість до співпраці і до обміну досвідом дасть свої результати! Бажаю всім нам успіхів в подальшій роботі!

... Читати далі »

Просмотров: 337 | Добавил: aralina | Дата: 22.10.2018

16 жовтня директор школи Архіпова А.Є. в складі делегації від Миколаївської області  брала участь у засіданні круглого столу "Реалізація Програми "НУШ у поступі до цінностей" в Інституті проблем виховання НАПН України (м.Київ).  Нова Програма, яку презентував авторський склад, має стати підгрунтям в основі виховання особистості в Новій українській школі.

Шість областей України  (Хмельницька, Донецька, Черкаська, Рівненська, Київська  і Миколаївська) підписали угоду про співпрацю з Інститутом проблем виховання НАПН України . П`ять шкіл Миколаївської області долучилися до Всеукраїнського експерименту з апробації програми виховної роботи під керівництвом Івана Дмитровича Беха, автора Програми, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, доктора психологічних наук, професора, директора Інституту проблем виховання НАПН України.

Тож бажамо всім учасникам експеримен ... Читати далі »

Просмотров: 412 | Добавил: aralina | Дата: 22.10.2018

Міською організацією профкому було проведено фестиваль «Окрилені рідною Україною», в якому взяли участь наші колеги: Ступак Н.М., Улицька Г.А. та  Архіпова А.Є. 10 жовтня в Будинку вчителя відбулась урочиста церемонія нагородження переможців за різними номінаціями.

Вітаємо щиро вчителя хореографії  Ступак Н.М., яка посіла 2 місце в номінації «Хореографія», керівника гуртка ЗДБТЮ та ЗОШ 31 Коляду Т. П., яка отримала гран-прі в номінації «Живопис» та директора школи Архіпову А.Є., яка отримала гран-прі в номінації «Батик»!

Просмотров: 370 | Добавил: aralina | Дата: 22.10.2018

Просмотров: 342 | Добавил: aralina | Дата: 22.10.2018