З 22 по 25 жовтня у МЗОШ № 31 проходили тренінгові заняття з метою формування лідерських якостей учнів «Будь справжнім».

Учасниками занять стали учні 5-11 класів, які прагнуть бути успішним та готові до наполегливої праці над собою. Цікаві тренінги проводить шкільний психолог - Нетесова К. А., спрямовуючи учнів до розвитку Soft-Skills як у навчанні, так і в житті. Під час тренінгових занять учні, об’єднавшись у групи, виконують різноманітні творчі завдання: «Портрет лід ... Читати далі »

Просмотров: 369 | Добавил: virochkaaa | Дата: 25.10.2018

Саме з таким усвідомленням учні нашої школи взяли участь у міській акції «Запали надію», підготувавши вишиті обереги для воїнів АТО.

Варто зазначити, що хустини були різноманітними, із найщирішими дитячими побажаннями Українським Захисникам. Своєю унікальністю і авторським баченням вразили хустинки, які підготували учні Будкарьов Борис, Аулов Микола, Тістол Анна і Дубовенко Владислав. Зібрані хустини-обереги було передано до Клубу юних моряків з флотилією. < ... Читати далі »

Просмотров: 347 | Добавил: virochkaaa | Дата: 25.10.2018

17 жовтня 2018 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій та навчально-методичною лабораторією інформаційно-комунікаційних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування ініційовано та проведено на базі Центральної бібліотеки імені М. Л. Кропивницького обласний фестиваль «Моя STEM-ідея».

Учні Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №31 Шепелєв Дмитро, Петрук Єлизавета, Неведомова Тетяна, Гриценко Катерина, проводили свій перший ма ... Читати далі »

Просмотров: 398 | Добавил: virochkaaa | Дата: 25.10.2018

11 жовтня у Миколаївській ЗОШ №31 святкували День Українського козацтва. Для учнів 5-6 класів було організовано справжні козацькі ігри.

Всіх дітей поділили на 2 команди, які проходили нелегкі козацькі випробування. Бої між учасниками мали ігровий характер, але незважаючи на це, віяло духом протистояння, жаги до перемоги. Серед конкурсів найбільше запам’ятались: «Зірви хвіст ворогу», «Хто швидший?», «Залякай своїм риком».

... Читати далі »

Просмотров: 344 | Добавил: virochkaaa | Дата: 25.10.2018