31 жовтня 2018 р. відбувся ІІ фестиваль психологічних практик «Стожари». Фестиваль психологічних практик «Стожари» – це калейдоскоп майстер-класів та тренінгових занять, який презентує розмаїття сучасних психологічних підходів, методів, технік та ідей; спрямований на обмін практичними напрацюваннями, популяризацію діяльності практичного психолога, свідомий виріб професії психолога. Захід відвідали учениці Козловська Д. та Артюхова Д. з психологом Нетесовою К.А., які були активними учасницями фестивалю. Порадувала і зустріч з нашою випускницею Астафьєвою Д., яка в скорому майбутньому стане психологом і поділилась своїми позитивними враженнями від навчання в університеті їм. Сухомлинського.

... Читати далі »

Просмотров: 332 | Добавил: aralina | Дата: 02.11.2018

Пропонуємо електронну версію книги «Воїни світла Миколаївщини» для використання під час проведення виховних заходів патріотичного спрямування - Скачати

 

Просмотров: 213 | Добавил: aralina | Дата: 02.11.2018 | Комментарии (0)

Відповідно до засад педагогічного партнерства, колективи ЗОШ №31, ЗОШ №16 та гімназії №41 провели спільні методичні заходи. Директор ЗОШ №31  Архіпова А.Є. та  психолог Нетесова К.А. провели майстер-клас зі скрайбінгу  «Візуальні нотатки в освіті» для педагогів гімназії №41 та ЗОШ №16. Під час заходу педагоги мали змогу ознайомитись з перевагами впровадження новітньої технології, дізнатись про основні інструменти скрайбінгу та створити свій власний проект, застосовуючи нові знання на практиці. Позитивний зворотній зв’язок від учасників майстер-класу свідчить про зацікавленість педагогів та готовність застосовувати технологію в своїй діяльності.

... Читати далі »

Просмотров: 403 | Добавил: aralina | Дата: 02.11.2018

26 жовтня в 1-Б класі, що навчається за програмою «Інтелект України», відбулося свято «Барви золотої осені»! Спільними зусиллями креативних батьків, талановитих дітей та класного керівника Блошенко Л.В. захід пройшов у дружній родинній атмосфері! Осінні композиції, пісні, танці, вірші, які готовили всі гуртом, ще більше об’єднали колектив у спільній діяльності! Весело, святково, родинно! Молодці!

... Читати далі »

Просмотров: 382 | Добавил: aralina | Дата: 02.11.2018

Вітаємо екологічну агітбригаду нашої школи з почесним другим місцем в районних змаганнях серед навчальних закладів! До складу команди увійшли: Неведомова Тетяна, Матіато Андрій, Клочко Аліна, Руденко Діана, Паладій Олександра, Громовая Віолета. Висловлюємо щиру вдячність учасникам змагань і керівникам виховної кафедри за результативний виступ!

Просмотров: 481 | Добавил: aralina | Дата: 02.11.2018

Щиро вітаємо нашу колежанку Тріманову Валентину Юріївну з виходом в фінал у міському конкурсі «Нове ім‘я»!

Учасниця міського конкурсу молодих вчителів пройшла великий шлях перш ніж потрапити до фіналу. Валентиною Юріївною було підготовлено позакласний захід, систему уроків з хімії, а також проведено відкритий урок з учнями 7 класу.

Про цікавий відкритий урок з хімії розповідає учениця 7 класу Коваль Анастасія: «Урок був присвячений вивченню чистих речовин та їх сумішей. Під час уроку ми були об’єднані у три групи, де кожна виконувала своє завдання. На уроці ми проводили досліди з очищення неоднорідних сумішей.

Перша група виконувала очищення із застосуванням методу відстоювання. Учні очищали суміш води з подрібненою крейдою за допомогою фільтрувального паперу.

Друга група використовувала метод випарювання та кристалізації. Випарюючи сіль, розведену у воді, за допомогою вогню та предметного скла учні змогли отримати сіль н ... Читати далі »

Просмотров: 412 | Добавил: aralina | Дата: 02.11.2018