З 2 по 5 лютого команда нашої школи проходила 4-денний тренінг з освіти для демократичного громадянства і прав людини у рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа" (2018-2021), спрямованої на підтримку системних демократичних реформ шкільної освіти в Україні.

Ми з радістю пишаємося тим, що саме наша школа була відібрана до участі у програмі, яку реалізовує Європейський Центр ім. Вергеланда за підтримки закордонних справ Норвегії та у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Під час тренінгу наша команда вивчала посібники та матеріали Р ... Читати далі »

Просмотров: 425 | Добавил: virochkaaa | Дата: 06.02.2019

Метод сторітелінгу, або розповідання історій, надзвичайно ефективний в епоху технологій, коли учням необхідно виділити ключові факти серед інформаційного потоку сьогодення. Вдало побудована історія запам’ятовується і слугує емоційною картинкою під час вивчення уроків.

Саме тому 4 лютого у МЗОШ № 31 практичний психолог Нетесова К. О. провела семінар-практикум для педагогів «Сторітелінг – технологія неформального навчання». Всі учителі складали власні емоційні історії із використанням метафоричних асоціативних карт.

У першій части ... Читати далі »

Просмотров: 422 | Добавил: virochkaaa | Дата: 06.02.2019

5 лютого 2019 року Миколаївська загальноосвітня школа приєдналась до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету під гаслом «Разом до найкращого Інтернету». В цей день у школі були проведенні такі заходи: ознайомлення з правилами «Безпека дітей в Інтернеті», учні 3-4 класів переглядали інформаційні відеороліки «Безпечний інтернет», з учнями 7-8 класів проводилась вікторина «Безпечний Інтернет».

... Читати далі »

Просмотров: 373 | Добавил: informkab | Дата: 06.02.2019 | Комментарии (0)