4 квітня на базі Центральної бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького м.Миколаєва проходив фестиваль "STEM-освіта Миколаївщини 2019" на якому активними учасниками стали учні і вчителі Миколаївської загальноосвітньої школи № 31. 

Під час фестивалю проводилися майстер-класи з фізичних та хімічних дослідів, експонувалася виставка технічних проектів,  презентувалися навчальні заклади, що спеціалізуються на STEM-освіті.

... Читати далі »
Просмотров: 384 | Добавил: virochkaaa | Дата: 04.04.2019

4 квітня в актовій залі відбулась публічна презентація Програми розвитку школи № 31 на наступні 6 років. Захід проходив в рамках конкурсу на посаду директора школи.

Щиро вдячна трудовому колективу, батькам, колегам директорам, які підтримували мене очно і дистанційно і не лише сьогодні. Кожного дня я відчуваю вашу підтримку! Ціную і поважаю кожного з вас! Пишаюсь нашими спільними здобутками і впевненому поступі до школи, про яку ми мріємо! 

Щиро дякую Карцеву С.М., Козирю Б.Ю.,  Дмитруку В.М. за віру в нашу спільноту, без вашої підтримки ми не були б сильними і впевненими! Дякую за довіру Личко Г.В., за методичну підтримку Тарасовій О.В. та Шуляру В.І.! 

Окрема подяка нашим партнерам - батькам, розумію про висо ... Читати далі »

Просмотров: 268 | Добавил: aralina | Дата: 04.04.2019 | Комментарии (0)