22 травня до Миколаївської ЗОШ №31 завітали художники для творення проекту "Art and memory".  Висловлюємо щиру вдячність митцям Меркулову Валентину, Бойковій-Калюжній Світлані, Мазур Наталі, Лисенко Юлії, Аксамитній Ользі, Новак Ірині, Андрусенко Володимиру, Клочко Аліні за їх творчий вклад у формуванні культурних цінностей учнів нашого закладу! Навіть несприятлива погода не стала на перешкоді для тих, хто всім серцем любить рідне місто і хоче передати свої почуття юним глядачам, поціновувачам мистецтва. Невдовзі оформлені картини художників із краєвидами Миколаєва будуть оформлені в художню галерею  "Art and memory"!
Нагадаємо, що саме завдяки проекту «Доступний туризм», який реалізується гро ... Читати далі »

Просмотров: 388 | Добавил: aralina | Дата: 22.05.2019 | Комментарии (0)

22 травня в Миколаївській ЗОШ №31 проходив тренінг на тему: "Здоровий та активний спосіб життя". Учні 5-6 класів разом з вчителем фізичної  культури Ступак Наталею Миколаївною розглянули важливі пиання, а саме:  правильне харчування, раціон дня, корисні звички, які необхідно запатентувати в своєму житті. Розмовляли та з'ясовували складові здорового способу життя, створювали життєві цілі,  які ми прагнемо втілювати. Прийняли участь у челенжджі "Роби зарядку кожен ранок". 

Нагадаємо, що Ступак Наталя стала учасницею Всеукраїнського проекту «Посилка успіху» від Klitschko Foundation за підтримки UEFA Foundation for Children. 

... Читати далі »

Просмотров: 507 | Добавил: aralina | Дата: 22.05.2019 | Комментарии (0)