У нашому повсякденному житті іноді не вистачає добрих і приємних слів, які зігрівають душу і надихають на нові перемоги. Завдяки  Дню Добра, що святкується 13 листопада у всьому світі, у людей є гарна нагода висловити слова вдячності один одному.
Тож, у нашому навчальному закладі в цей день  діти  ділилися своїми світлими думками і добрими словами. Писали листи добра учні і українською, і російською, і англійською мовами, адже теплі побажання приємно отримувати будь-якою мовою. Ми пам’ятаємо, що вчимо мову не заради правил орфографії і пунктуації, а для того, щоб змогли висловити мову серця.
Варто зазначити, що ця акція стала дуже зворушливою і об’єднуючо ... Читати далі »

Просмотров: 353 | Добавил: virochkaaa | Дата: 13.11.2019


Буккроссинг - сучасна форма поширення культури читання. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес. В українському перекладі, рух буде мати назву книгооберт.

Історія буккросингу почалася у травні 2001 року. Тоді американець Рон Горнбекер, спеціаліст у сфері Інтернет-технологій, залишив в холі готелю 20 книжок з пояснювальними написами. Через півроку на його сайті було вже 300 активних користувачів, які "відпускали" ... Читати далі »

Просмотров: 432 | Добавил: virochkaaa | Дата: 13.11.2019

13 листопада в 3 класі була проведена виховна година з теми "Загальні права людини. Дискримінація". З метою розвитку громодянської компетентності, діти стали участниками гри "Забдерфіліо" (вправа із посібника "Компас"). Під час гри школяри повторили загальні права людини і основні відомості про дискримінацію. Надзвичайно емоційною выдалась вправа, коли учні характеризували чудовисько, адже всі зрозуміли, що зовнішність людини не є показником його внутрішнього світу. Третьокласники усвідомили, що інколи за зовнішніми ознаками може приховуватись цілий невідомий світ, і кожного разу необхідно придивлятись уважніше до людини, перш ніж робити якісь власні висновки. Учням була дана можливість самостійно дослідити проблему, обговорити, сформ ... Читати далі »

Просмотров: 208 | Добавил: aralina | Дата: 13.11.2019

13 листопада учні 7 класу виконували вправу «Павутина життя» під час якої вони дослідили зв’язки у світовому харчовому ланцюзі. Також розглянули незалежність живих та неживих предметів всієї людської діяльності на навколишнє середовище
Вправа була розділена на 3 частини: частина 1 — будування павутини життя - пропонували існуючі та можливі харчові зв’язки; частина 2 — її руйнування – наводили приклади того, що може нашкодити існуючій павутині життя; частина 3 — обговорення дій задля захисту навколишнього середовища.
Після спроби відновити зруйновану павутину, учні побачили, що вона не схожа на ту, яка була раніше; але вже пізно, повне відновлення неможливе через незворотність виродження.
... Читати далі »

Просмотров: 207 | Добавил: aralina | Дата: 13.11.2019

У Всесвітній день доброти ми отримали ноутбуки для лінгафонного кабінету, який виграли в міському конкурсі «Громадський бюджет-2019»! Незабаром буде встановлено програмне забезпечення і уроки англійської мови будуть якісно новими і кращими!

Просмотров: 175 | Добавил: aralina | Дата: 13.11.2019

 Всесвітній день доброти, який ми відзначаємо  13 листопада, спонукає творити чудові справи.

Завдяки ініціативі учнівського самоврядування та особисто учениці 10 класу Соломенниковій Кристині, сьогодні стартувала акція "Долонька щедрості".  Ми пишаємось нашими учнями і  хочемо  віддячити за участь  у творчих, інтелектуальних чи спортивних конкурсах. Тепер кожен, хто підтвердить свою участь на міському і вище рівні може обміняти долоньку  на поточну оцінку "10 балів" у будь-якого вчителя-предметника!

Першим володарем "Долоньки щедрості" став Єфремов Георгій (учень 6-А класу) за перше місце в міському конкурсі гри на фортепіано. 

... Читати далі »

Просмотров: 538 | Добавил: aralina | Дата: 13.11.2019