15 листопада в 1-В класі було проведено вправу з посібника "Компас"-"Календар прав людини". Завдяки цій вправі діти дізналися про права людини,а найголовніше про власні права.В ході вправи за допомогою кольорових олівців,кольорового паперу,ножиць діти створили календар.В цьому календарі позначені найважливіші дати,що стосуються прав людини.Наприкінці виконання вправи діти зрозуміли,що таке права,які саме є права,і що всі люди незалежно ні від чого мають права.

... Читати далі »

Просмотров: 209 | Добавил: aralina | Дата: 15.11.2019

15.11.2019 р., вивчаючи тему "Права людини" на уроці "Я у світі", учні 4-Б класу МЗОШ 31 мали змогу поділитися один з одним своїми знаннями та досвідом щодо прав людини.

Для удосконалення та закріплення раніше набутих знань в ході уроку було використано "КОМПАС:посібник з освіти в області прав людини за участі молоді, зокрема, вправу "Бінго!" Очікування наші повністю підтвердилися! Виконуючи вправу діти:

  1. отримали знання щодо універсальних прав людини та того, що вони в рівній мірі стосуються кожної людини на світі;
  2. розвинули навички слухання та критичного мислення;
  3. розвинули повагу по відношенню до інших людей та їхніх поглядів.

Підсумкова таблиця на фліпча ... Читати далі »

Просмотров: 232 | Добавил: aralina | Дата: 15.11.2019

15 листопада в 6б класi Миколаівськоі ЗОШ 31 була проведена вправа "Конституцiя нашого класу".
Учням було запропоновано уявити, що iх клас - це маленька держава i вони разом мають домовитися про правила життя у своєму класi-державi.
Групи називали правила, записували iх на аркушах та розмiщували на видному мiсцi. У ходi вправи, учнi вiдповiли на питання, яка поведiнка показує, що ми реалiзуємо цi правила, а яка - iх заперечує.
Наприкiнцi вправи учнi проголосували за ухвалені ними правила.


... Читати далі »

Просмотров: 205 | Добавил: aralina | Дата: 15.11.2019

Головним завданням природничої освітньої галузі у початковій школі є поступове формування уявлень про природничо-наукову картину світу, про залежність людини від стану навколишнього середовища та її вплив на нього. Тому маленькі пізнайки, учні 2-А класу Миколаївськоі ЗОШ 31 разом із Харіоновською І.І., досліджуючи значення і властивості води, взяли активну участь у грі "Краплі води". А допоміг їм у цьому "Компасіто"'- посібник з навчання дітей правам людини. У процесі групової роботи вони визначили роль води в житті людини і навколишнього середовища. Шляхом мозкового штурму шукали, де і як використовуються водні ресурси. А дослідницька діяльність і практична робота допомогли сформувати банк ідей " Ми економимо воду".
Діти д ... Читати далі »

Просмотров: 206 | Добавил: aralina | Дата: 15.11.2019