Міністерство освіти і науки України затвердило інноваційний осві ... Читати далі »

Просмотров: 447 | Добавил: aralina | Дата: 20.11.2019

У Всесвітній день дитини, 20 листопада, в Миколаївській загальноосвітній школі № 31 була проведена об’єднуюча, позитивна і надихаюча ініціатива з привітань.

Учні кожного класу готували солодкі привітаннячка для інших учнів, яких обрали шляхом жеребкування. Ми надзвичайно радіємо, що сьогодні наші школярі могли обмінятися добротою, щирими словами підтримки.

Раптівка видалась напрочуд зворушливою, особливо коли молодші школярі приходили до страшокласників і від усього серця бажали благополуччя і всього найкращого. Особливою креативністю вразили учні 1-Б, 2-Б, 7 і 8 класів. 

... Читати далі »

Просмотров: 418 | Добавил: virochkaaa | Дата: 20.11.2019

12 листопада в рамках проекту "Школа успіху" до нашої спільноти завітали Віталій Бєлобров та Євген Корольков.

Віталій Бєлобров провів для учнів школи мотиваційний семінар “Бізнес із змістом”. Це інноваційний підхід до формування лідерів! Лекція Віталія дуже перегукується із нашою місією - виховання громадянина світу і в першу чергу активного городянина Миколаєва, на засадах сталого розвитку. Маємо сподівання, що переосмислення своїх цілей відбулось не лише у нас, дорослих, а й у наших учнів! Дякуємо за розрив шаблонів, за віру в майбутнє спікеру Віталію Бєлоброву!

Пропонуємо вам ознайомитись із короткою довідкою про нашого спікера, аби зрозуміти наскільки крутий був у нас семінар! Віталій Бєлобров - засновник проект ... Читати далі »

Просмотров: 339 | Добавил: aralina | Дата: 20.11.2019