10 березня 2021 року педагоги школи взяли участь у семінарі-практикумі "Від пункту А до пункту В". 

На сучасному етапі реформування освіти важливим є ефективна стратегія управлінської діяльності, складниками якої є цінності, місія (працюємо заради...) і візія (очікувані результати у визначений період) закладу освіти.

Із теоретичним матеріалом учителів ознайомили Лариса Анциферова, заступник директора з НВР, та Юлія Здобнікова, голова методичної ради. Для виконання практичного завдання семінару учителі об'єдналися в групи, у яких спродукували пропозиції щодо визначення відповідального завдання (місії) школи, кроків до реалізації його (візії) та наповнення портфелю компетенцій. Основою для роздумів стали цінності Миколаївської ЗОШ № 31: інновації, здоров'я, взаємодопомога, творчість, відповідальність, які успішно втілюються вже сьогодні.

Саме в спільній діяльності народжуються креативні, продуктивні ідеї ... Читати далі »

Просмотров: 92 | Добавил: svetdaria2016 | Дата: 11.03.2021 | Комментарии (0)

Колектив Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 31 долучився до загальноміської акції "Монетка на добро", ініційованої волонтеркою Лідією "Мишкою" Немлій, ученицею Миколаївської гімназії № 3. 

Упродовж двох тижнів шкільна скарбничка наповнилася монетами номіналом 5 і 25 копійок, які були виведені з обігу ще на початку жовтня 2020 року. Але за домовленістю з волонтерами Миколаєва банки зголосилися обміняти за умови зібрання значної кількості монет. Усі кошти будуть передані на потреби відділення онкогематології Миколаївської обласної дитячої лікарні.  

... Читати далі »

Просмотров: 91 | Добавил: svetdaria2016 | Дата: 11.03.2021 | Комментарии (0)