20:41
Благодійний ярмарок

Дуже хочеться, щоб кожна дитина ніколи не відчувала ні в чому потреби, щоб кожна з них могла сповна насолодитися дитинством. Проте не всім пощастило виховуватися у  сім’ї,  мати затишний та теплий будинок і, що найважливіше, дитяче щастя. Перебуваючи у дитячих будинках, діти мають різного роду матеріальні та нематеріальні потреби, і учні нашої школи вирішили долучитися до надання допомоги вихованцям дитбудинку.

23 лютого 2018 року у Миколаївській ЗОШ № 31 відбувся благодійний ярмарок з продажу виробів смачної домашньої кухні. До цієї благодійної справи заздалегідь готувалися учні, батьки та вчителі. У ярмарку взяли участь батьки та  учні від 1 до 11 класу. Діти разом із батьками приготували різноманітну випічку, солодощі, компоти і чаї з побажаннями та безліч інших смаколиків. Окрім цього, кожен клас подбав про оздоблення власного столу у відповідності до найкращих українських традицій.

Спільна діяльність учасників ярмарку принесла позитивні емоції, розуміння необхідності творити благодійні і корисні справи власними зусиллями. Варто зазначити, що всі смаколики у нас продавалися на "ура".  Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 5021 грн, які ми передамо до дитячого будинку. І хоча це і не було змаганням, та найкращими виявилися учні 11, 6, 2 – Б і 1 класів.

Переглядів: 520 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar