22:28
Благодійність, що дарує надію

Наше свято Першого дзвоника цьогоріч принесло не тільки радість від зустрічі з друзями, не тільки цікаві квести і мандри, а ще й дозволило зробити гідні вчинки від щирих сердець учнів, батьків і вчителів МЗОШ № 31.

Ми раніше публікували інформацію про те, що 2 вересня у школі проходили благодійні майстер-класи і ярмарок. Завдяки коштам, що ми заробили, було закуплено антибіотики, фіз.розчини, системи для переливання крові, шприци - необхідні препарати для порятунку і підтримання здоров'я маленьких пацієнтів, що проходять лікування в кардіо-нефрологічному відділенні Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні.

Наприкінці минулого тижня лідери шкільного самоврядування, разом із представниками Миколаївського обласного благодійного фонду "Сприяння дітям", відвідали дітей, що наразі проходять лікування і передали придбані медикаменти.

Уся наша шкільна родина бажає дітям, їх батькам і лікарям Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні сил, віри і підтримки у процесі лікування і одужання. Дякуємо всім, хто долучився до наших добрих намірів і допоміг здійснити акцію доброти на початку вересня.

Переглядів: 228 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0