22:08
Буккросинг у нашій школі


Буккроссинг - сучасна форма поширення культури читання. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес. В українському перекладі, рух буде мати назву книгооберт.

Історія буккросингу почалася у травні 2001 року. Тоді американець Рон Горнбекер, спеціаліст у сфері Інтернет-технологій, залишив в холі готелю 20 книжок з пояснювальними написами. Через півроку на його сайті було вже 300 активних користувачів, які "відпускали" книги і приводили нових учасників. Рух із США поширився в Європу. Не оминув цей рух і України. Загалом зараз у мережі розповсюдження книг зареєстровано понад 250 тис. людей і більше мільйона книжок.

Вчителі філологічних дисциплін запросили учнів, батьків і вчителів підтримати цю чудову ініціативу книгооберту і 12 листопада у нашій школі урочисто презентували поличку з вільними книжками. Під час відкриття полички директорка школи Архіпова Аліна Євгеніївна щиро побажала всім долучитися до читання, обміну книгами і цікавими думками.

Сподіваємось, що така гарна традиція буде дієвою в нашій школі і любов до читання стане ще більшою! Читайте книжки і приносьте до нас на поличку. 
 

Переглядів: 313 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0