15:37
Червона зона!

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 23 жовтня 2020 року, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. 

Відповідно до рішення з 00:00 години 26 жовтня 2020 року місто Миколаїв Миколаївської області віднесено до територій з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Згідно з пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” заборонено відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців)

У зв’язку з вище зазначеним, відповідно до статті 23 Закону України «Про освіту» (держава гарантує академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію закладів освіти), ст.38 Закону України «Про повну загальну середню освіту» з 2 листопада 2020 року до поліпшення епідеміологічної ситуації освітній процес буде забезпечено з використанням технологій дистанційного навчання.

Шановні батьки! Просимо вас забезпечити учнів доступом до платформи GSuite for Education. Протягом тижня 26.10.20-30.10.20 перевірте чи підключені діти до гугл-класів. 

Детальна інформація на сторінці "Дистанційне навчання"

Переглядів: 267 | Додав: aralina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar