19:15
Декада предметів розвиваючого циклу

«31-ша має талант!» – під таким девізом з 3 по 14 грудня з величезним успіхом пройшла в нашій школі декада предметів розвиваючого циклу. Скільки талановитих, наполегливих, спритних, здібних до спорту і мистецтв є наших учнів!

Протягом двох тижнів учнівські колективи школи брали участь у різноманітних заходах, а саме: в спортивних вікторинах «У світі спорту» (для 5-6 та 7-8 класів), змагалися в спритності і швидкості у грі «Веселі старти» (для 1-2 та 3-4 класів), проводився шаховий турнір (серед 7-8 класів), старші юнаки (8-11 кл.) поборолися у військово-спортивній грі «Нумо, хлопці» до Дня Захисника Вітчизни. Приємною цікавинкою проведення спортивних ігор для молодших було запрошення малечі із дитячого садочку № 94 до спільної участі в змаганнях.

Тиждень мистецьких дисциплін підхопив естафету і захопив усіх без винятку творчістю і натхненням. Наші «музикознавці» перевірили свої знання участю в брейн-рингах («Загублена скрипка цвіркуна Кузі» для учнів 3-4 класів і «Музика нас об’єднала» для учнів 5-7 класів); учні 1-4 класів відвідали майстер-клас із виготовлення Янголят напередодні зустрічі Святого Миколая; протягом тижня коридори школи наповнилися яскравими і змістовними плакатами, об’єднаними любов’ю до видатних творчих людей Миколаївщини «Пишаюся тобою, сузір’я митців Ріднобужжя» і креативними роботами учнів у виставці музичних поробок і лепбуків «Зачаровані музикою».

В стінах арт-галереї усі бажаючі мали змогу відвідати виставку самобутніх картин вже відомої молодої художниці – учениці 9 класу Клочко Аліни. І апогеєм декади, безсумнівно, стало проведення театралізованої мистецької феєрії – «Андріївських вечорниць» (захист творчого випускного проекту з художньої культури учнів 11-го класу). З самого ранку аромат ласощів благодійного ярмарку запрошував усіх завітати до свята. Чого тільки не побачив кожний, хто встиг зайняти собі місце на виставі! Лунали пісні, дотепний гумор, запальні танці, дівчата, як ведеться, ворожили на чобітках, а хлопці змагалися в кусанні Калити.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам декади – заступнику директора з навчально-виховної роботи – Анциферовій Л.В., заступнику директора з виховної роботи – Зайкіній Л.В., керівнику методичного об’єднання вчителів розвиваючого циклу – вчителю музичного мистецтва і художньої культури – Улицькій А.А., вчителям фізичної культури – Савенко О.А. і Ступак Н.М., вчителю художньої праці – Молчановій О.А., класним керівникам 1- 11 класів, всім учням і батькам за радість спілкування з спортом і мистецтвом.

Переглядів: 326 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0