22:10
День цивільного захисту

З метою популяризації безпечного способу життя серед дітей і підлітків, підвищення рівня практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях, 20 квітня у школі відбулися заходи, присвячені Дню цивільного захисту.

Уроки цивільного захисту проводили класні керівники 1-11 класів,    удосконалюючи теоретичні знання та практичні навички учнів в умовах  екстремальних ситуацій.

 Лінійка з нагоди Дня цивільного захисту відбулася на шкільному подвір’ї із виступом Дружини юних пожежників нашої школи. Учасники дружини креативно нагадали всім правила особистої безпеки, наголошуючи на тому, що кожному необхідно грамотно діяти у надзвичайних ситуаціях з метою  захисту свого здоров’я та життя.

По сигналу „Увага всім!” учасники навчально-виховного процесу були оповіщені про надзвичайну ситуацію і діяли відповідно до плану реагування та інструкції щодо дій у разі надзвичайної ситуації. Учні школи засвідчили спритність, чіткість, оперативність в реагуванні під час евакуації.

 Щоб практично перевірити здатність учнів захистити себе під час екстремальної ситуації, у школі відбулися показові виступи з:

медико-санітарного відпрацювання, надання першої медичної допомоги при переломах та отруєннях;

гасіння осередків загоряння;

одягання ОЗК;

відпрацювання зараженої зони на території.

Під час воєнізованої естафети школярі демонстрували навички визволення постраждалих з-під завалів і швидкісного реагування під час пересування у приміщенні з перешкодами.

Упродовж дня у школі відбувалися виставки засобів індивідуального захисту населення, літератури з цивільного захисту, конкурси малюнків на асфальті, а також захист рефератів і плакатів з основ здоров'я.

Переглядів: 461 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar