09:57
День пам'яті та примирення

Вшановуючи  подвиг українського народу в перемогу у Другій світовій війні та висловлюючи повагу  всім борцям проти нацизму, 7 травня у МЗОШ 31 відбувся загальношкільний захід, присвячений Дню пам`яті та  примирення. Під час заходу учні говорили про роль українців у перемозі у Другій світовій війні, розкрили трагічні роки війни через долі та звитяги чоловіків і жінок – уродженців різних куточків України та світу, які воювали у регулярних арміях або були партизанами, служили у допоміжних формуваннях або на передовій, пройшли всю війну або героїчно загинули в боротьбі.

Щоб висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки, сформована квіткова група школи здійснила покладання квітів до Пам'ятника воїнам-танкістам визволителям Миколаївщини.

Ми пам’ятаємо і вшановуємо людей, які боролися проти нацизму, оцінюючи внесок Українського народу в перебіг і завершення Другої світової війни, підсумувуючи її масштабні спустошливі наслідки для України, а також виносимо життєво важливі уроки для нашої держави сьогодні!

 

Переглядів: 481 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar