10:38
День української писемності та мови

9 листопада в нашій школі відзначали День української писемності та мови. Розпочались урочисті заходи із святкового уроку. Під час уроку вчителі Шкрьоб В. О. і Співак Н. Д. познайомили із історією свята, основними традиціями святкування, а також розповіли про преподобного Нестора-Літописця, справою життя якого стала книжна справа, складання літописів. Під час уроку учні 2-7 класів взяли участь у раптівці «#моє_слово_українською».  Для декламування учні з батьками і вчителями обрали улюблені вірші українською мовою. Наймолодшим учасником раптівки став учень 2 класу Сальніков Ростислав, який разом з мамою прочитав вірш про осінь. Зворушливим і сповненим любові був виступ учениці 5-А класу Могилевич Наталі і її мами Анни Георгіївни «Діалог мами і доньки».

Об 11:30 учні 9-11 класів  і вчителі школи долучилися до написання вісімнадцятого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. До написання диктанту всі поставилися відповідально, уважно вслухалися і старанно писали кожне слово. Нам вдалося створити власний осередок диктанту – зібратися шкільною родиною і об’єднатися заради Українського слова.

Також у цей день у школі відбувся І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

А завершилися всі урочистості виставкою-показом вітальних газет до Дня української писемності та мови.

Напередодні свята, 8 листопада учні 5-6 класів відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей. Об’єднавшись у групи, учні стали учасниками декількох тематичних екскурсій.

Раптівку «#моє_слово_українською» можна подивитись за посиланням: https://youtu.be/ADqQ2tplmzQ

Переглядів: 331 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0