13:11
Екватор навчання команди Миколаївської ЗОШ №31 в проєкті «Zero Waste School»

Команда нашої школи ділиться своїми враженнями від навчання у «Active Citizens», в рамках проєкту «Zero Waste School».

Впродовж проходження дистанційного навчання наша команда дізналася багато цікавої та корисної інформації, здобуваючи конструктивні еконавички завдяки лекторам-професіоналам фонду Klitschko Foundation. Спочатку наша менторка Катерина Нестеренко ознайомила нас із структурою проходження навчання ZWS. З другого тижня розпочався тренінг «Active Citizens». Під час наступної лекції усіх нас очікувала зустріч з директоркою фонду Аліною Носенко, яка запропонувала обрати кожному з нас цінності свого життя, адже це є важливою складовою для усіх учасників екопроєкту. Разом з цим ми дізналися що таке «грінвошинг» та ознайомилися з еко-героями ZWS. Не менш захоплюючою була лекція від Олександра Мухіна: «Стратегія переговорів: як домовитись на взаємовигідних умовах». Ми, як слухачі тренінгу, отримали інформацію про те, як успішно вести переговори, як правильно ставити перед собою цілі та особливості організації. Спікер власним прикладом показав, наскільки важливі навички самопрезентації. Змістовна лекція від Данути Пацули «Проєктний менеджмент» навчила нас більш детально занурюватися в етапи створення власного проєкту. Наступний тиждень видався дуже насиченим, нас очікували лекції: «Комунікації в проєкті» від Софії Тарасюк та Марії Поливоди, «Фандрейзинг у проєкті» від Олександра Бабія, «Цілі сталого розвитку» від Аліни Носенко. По завершенню тижня ми зустрілися з Данутою  Пацулою та обговорили ризики, які можуть виникнути під час реалізації проєкту.

Кожна з лекцій була інформативною й корисною, оскільки була повна взаємодія з кожним учасником активними формами зворотного зв'язку з використанням  Kahoot та Mentimeter, а після кожної лекції наша команда збиралася для рефлексії зі своєю менторкою Катериною Нестеренко. Ми отримали багато позитивних вражень, почули відповіді на усі наші запитання, надихнулися змінювати світ на краще, починаючи з себе!

Наша команда дуже вдячна організаторам Klitschko Foundation проєкту «Zero Waste School», що навіть в онлайн-режимі ви надихаєте та мотивуєте своїх учасників до екозмін майбутнього нашої планети!

«Fight for your dream!» – каже Аліна Носенко, директорка проєкту Klitschko Foundation.

 

Більше інформації на сайті: https://www.klitschkofoundation.org/http://nikschool31.ucoz.org/

 

Контактна інформація:

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31

Телефон: 0512 249 002

E-mail: nikzzso31@gmail.com

Переглядів: 474 | Додав: aralina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar