07:16
Фокус-група для заступників директорів з виховної роботи

22 березня 2018 року на базі МЗОШ № 31 відбулося засідання фокус-групи для ЗДВР міста Миколаєва на тему: «Формування здоров'язберігаючих компетентностей учнів засобами розвивального середовища».

ід час заходу присутні ознайомитись із досвідом роботи нашої школи з даного питання, що висвітлила Зайкіна Л.В. Також учасники фокус-групи взяли активну участь у занятті з елементами тренінгу «Здоровий спосіб життя», що організувала Нетесова К.А.  Виконувати завдання веб-квесту «Активний спосіб життя – це круто!» і долучитися до ІКТ-технологій всі мали можливість завдяки Мартиновій В. С. Засідання заступників директорів завершилося технікою «Акватіпія», яку запропонувала директор школи Архіпова А. Є. Під час виконання творчого завдання в зазначеній техніці присутні отримали позитивні враження, що сприяло самореалізації та досягненню внутрішньої рівноваги.

Похвальні відгуки  після завершення засідання не забарилися, адже такий вид роботи спонукає до творчості, дає можливість ближче пізнати колег і їх перспективні педагогічні ідеї та знахідки, що можна використовувати і у своїй професійній діяльності.

Переглядів: 442 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar