11:07
Гра "Життєвий капітал" для вчителів

Відсутність учнів у школі, не привід для вчителів відпочивати. І вирішивши всі нагальні робочі питання, щоб не сумувати під час карантину, вчителі вирішили трошки пограти та відчути себе на місці учнів. 11 лютого це була гра «Життєвий капітал» під керівництвом Білої Олени Олександрівни.

Весь вчительський склад було об‘єднано в чотири команди, ведучими-банкірами стали учні 11 класу Євген Калінін та Дмитро Шепелєв, а також учениці 8 класу Жасмин Жук та Анастасія Осадча. Гра була дуже цікавою, суперництво - запеклим, а результати - неочікуваними. Гра-тренінг не залишила байдужим нікого. Кожен учасник переосмислив своє фінансове планування, ставлення до інвестицій та кредитування. Всі гравці отримали море задоволення, а спілкування у невимушеній атмосфері зробило колектив працівників школи ще більш близькими та зрозумілими один одному.
Від усього колективу висловлюємо щиру подяку Архиповій Аліні Євгенівні за таку чудову ініціативу. І сподіваємось, що продовження нашого ігрового тижня буде не менш цікавим та захоплюючим.

Переглядів: 324 | Додав: stepanovatatyana89 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar