15:20
Інтелект України

25 жовтня у нашій школі відбулася презентація науково – педагогічного проекту « Інтелект України»

Розпочався захід із міні-презентації школи, її устрою, перемог і досягнень. Також всі присутні познайомились із вчителями, які в наступному році будуть працювати з першокласниками за проектом «Інтелект України». Основна увагу заходу була приділена поясненню сутності проекту, висвітленню його переваг і особливостей.

Для пояснення нової концепції навчання, у школу була запрошена куратор проекту, старший викладач,методист МОІППО Хортів Ганна Валеріївна. Під час представлення програми куратор проекту розповіла, що програма розроблялася так, щоб врахувати вікові особливості учнів, зберегти і збільшити їх інтерес до навчання. Окрім загальношкільних предметів, першокласники також будуть вивчати предмети «Навчаємося разом» та «Еврика». Також першокласники кожного уроку братимуть участь в музичних паузах, робитимуть гімнастику для очей, тощо. Та найголовніша перевага проекту – набуття дитиною необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, розвитку пізнавальних процесів – сприйняття, уваги, пам’яті, мислення й уяви.

Шановні батьки! Якщо ви пов’язуєте майбутнє своєї дитини з інтелектуальною сферою, ми чекаємо на вас! І нагадуємо, що уже з 27 жовтня на базі Миколаївської загальноосвітньої школи № 31 розпочнуться підготовчі курси для майбутніх першокласників-інтелектуалів. Гостинно запрошуємо до нашої школи!

  

Переглядів: 630 | Додав: viktoriyamartunova3108 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar