19:34
Команда МЗОШ № 31 у 4 хвилі програми "Демократична школа"

 

З 2 по 5 лютого команда нашої школи проходила 4-денний тренінг з освіти для демократичного громадянства і прав людини у рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа" (2018-2021), спрямованої на підтримку системних демократичних реформ шкільної освіти в Україні.

Ми з радістю пишаємося тим, що саме наша школа була відібрана до участі у програмі, яку реалізовує Європейський Центр ім. Вергеланда за підтримки закордонних справ Норвегії та у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Під час тренінгу наша команда вивчала посібники та матеріали Ради Європи у сфері освіти для демократичного громадянства і прав людини, а також матеріали, розроблені у рамках програми "Демократична школа".

Сьогодні ми у передчутті змін нашої рідної 31 школи, адже напрацювали бачення можливих демократичних змін на основі принципів, викладених у Хартії з ОДГ/ОПЛ та Інструменті демократичного розвитку школи.

Впевнені, що у співпраці із учнями, батьками і громадськістю нам вдасться змінити існуючу систему і наблизити нашу школу до успішних європейських і світових зразків.

Наразі ми плануємо поділитися враженнями від тренінгу  для всіх бажаючих, а також очікуємо Ольгу Худенко для першої зустрічі із нашим найближчим активним оточенням.

 

Переглядів: 364 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0