23:59
Консультація для керівників ЗЗСО міста Миколаєва

12 березня 2021 року у форматі відеоконференції для керівників закладів загальної середньої освіти міста Миколаєва проведено консультацію з підготовки до проходження інституційного аудиту, який тривав у Миколаївській ЗОШ № 31 з 10 по 16 лютого.

Від нашого закладу освіти виступили три спікерки.

Аліна Архіпова, директор школи, ознайомила з організаційними засадами самооцінювання освітньої діяльності як ключового етапу розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти; наголосила на критеріях оцінювання освітніх та управлінських процесів закалду освіти; розповіла про основні аспекти вивчення документації ЗЗСО, конкретизувавши роль кожного із заступників директора; надала перелік корисних джерел. 

Катерина Нетесова, шкільний психолог, розповіла про складові безпечного освітнього простору, які ефективно реалізуються в Миколаївській ЗОШ № 31, а також поділилася досвідом зі створення інклюзивного освітнього середовища в закладі освіти.

Дарія Лукьяненко, учитель української мови і літератури, зупинилися на основних напрямах анкетування педагогів під час проходження інституційного аудиту та на складових презентації діяльності вчителів як можливості представити сильні сторони своєї роботи. 

Переконані, що надана консультативна допомога сприятиме ефективній підготовці й успішному проходженню інституційного аудиту, за результатами якого кожен заклад освіти отримує рекомендації фахівців щодо розбудови шкіл міста на засадах  прозорості, інноваційності та партнерства всіх учасників освітнього процесу.

Переглядів: 201 | Додав: svetdaria2016 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar