19:48
Креативні миротворці нашої школи

Сьогодні ми хочемо поділитися радісною новиною про те, що наша школа приєдналася до масштабного проекту формування молодого креативного покоління миротворців в Україні.

З 26 по 28 березня 2019 року учениці 9 класу Соломеннікова Крістіна і Руденко Діана навчалися у Тернополі в рамках реалізації проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні». Учениці стали частиною команди з Миколаївської області, яку організував і зібрав громадський діяч, друг нашої школи Євгеній Корольков.

Проект «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні» реалізовується Громадською організацією «Інтелектуальний штаб громадянського суспільства» та Юридичним факультетом Тернопільського національного економічного університету спільно з Громадською організацією «Офіс Регіонального Розвитку» у партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Федерального Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччини.

За три дні дівчата відвідали майстер-класи, відкриті лекторії від практиків, тренінги-симуляції, таємничі графології, креативні воркшопи, а також ток-шоу. Таким чином учасниці проекту прокачали навички і вміння працювати в команді на спільний результат, попереджати і розв’язувати конфлікти в оточенні, проводити переговори і досягати компромісів. І все це через призму виховання правової культури, поваги до закону, дотримання прав і свобод людини, підтримки соціокультурного різноманіття.

Віримо у те, що сформуємо в нашій школі дієву службу медіації і конфліктні ситуації вирішуватимемо альтернативно, налагоджуючи процес комунікації і взаємодії.

Переглядів: 379 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0