21:21
Квест знавців англійської мови "English adventures"

У п’ятницю, 22 березня,  стартував конкурс-квест знавців англійської мови серед навчальних закладів Заводського району. Участь в конкурсі на базі 31 школи взяли 15 закладів освіти, у кількості 25 учасників, а на базі 22 школи - 3 заклади освіти і 12 учасників. Захід організовано за підтримки народного депутата України Бориса Козира.

- Перевіряти знання учнів вирішили у незвичний спосіб - у формі цікавого квесту. Така форма роботи змушує учня максимально точно виконувати завдання, бути уважним і сконцентрованим, - зазначають організатори конкурсу.

У квесті брали участь учні 9, 10 класів, конкурсна програма квесту складалась з шести завдань, за які кожен учасник отримував відповідну кількість балів.

- Мета проведення - активізація інтересу дітей до вивчення іноземних мов, розвиток лінгвістичних здібностей, формування у учнів навичок пізнавальної та творчої діяльності, - зазначила директорка школи №31 Аліна Архіпова. - Переможці районного конкурсу отримають путівки до мовного табору в Карпатах.

Молодих конкурсантів привітали міський голова Олександр Сєнкевич, народний депутат України Борис Козир, депутат міської ради Сергій Карцев, голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук  та начальник управління освіти Ганна Личко.

Вони побажали найкращим юним знавцям англійської мови не тільки успіху в змаганні, але й знайти серед своїх конкурентів справжніх щирих друзів, обмінятися з ними набутим досвідом у вивченні мови та отриманими знаннями.
Розпочався квест з конкурсу «Візитівка», на якому учасники представляли себе і знайомились один з одним. Наступним випробуванням було написання листа англомовному другу про себе, свою родину і друзів. В кабінеті інформатики проходили веб-вікторини зі знання національної кухні та спортивної гордості України. В лінгафонному кабінеті учасники мали змогу прослухати матеріал про випадково обрані визначні місця України, а потім в рольовій грі переконати своїх співбесідників відвідати те чи інше місце. 
Поки журі підбивало підсумки, учасники активно відпочивали: плели жовто-блакитні браслети, танцювали, співали разом із Фурашкевич Тетяною Вікторівною та розмовляли із Джоном Шмелінгом, волонтером Корпусу Миру США. Цікавим і корисним виявилось опитування, за допомогою якого всі присутні могли відзначити найбільш цікавий для себе конкурс. 
Урочисте нагородження учасників відвідав голова Заводської райдержадміністрації Дмитрук Віктор Миронович, який приїхав вражений англомовним середовищем в 22 школі і зауважив, що необхідно розвивати навички спілкування англійською мовою постійно аби бути успішною людиною в майбутньому. 
Перемогу здобула учениця 9 класу 57 школи Запорожець Яна і учениця 10 класу 39 школи Петросян Аліна! Дівчата-переможниці отримали сертифікати на відпочинок у літньому мовному таборі «Dec Camp» (Карпати), який подарував народний депутат України Козир Борис Юрійович. 
Щиро вдячні директору науково-методичного центру ММР Тарасовій О.В., методисту НМЦ Дьяур Ірині та нашим партнерам з кафедри соціальноі роботи, управління та педагогіки ЧНУ їм. Петра Могили за підтримку і допомогу в організації: Сай Дмитру, Палагнюк Юліанні, Акімовій Тетяні та студенткам 4 курсу спеціальності "Соціальна робота".
Щиро вітаємо всіх із зародженням доброї традиції!

 
Переглядів: 439 | Додав: aralina | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0