21:41
LETS DO IT school recycling Mykolayiv Ukraine

Загальноосвітні навчальні заклади Миколаєва розпочали підготовку до участі в загальноміському конкурсі «Еко-рейтинг «Школа року-2019». Даний конкурс проходить в рамках марафону роздільного збору відходів «Let's do it, school recycling», який в нашому місті стартував ще в 2016 році.
Олександр Сєнкевич відзначив, що Миколаїв - перший обласний центр України, який запровадив в школах роздільне збирання відходів. Відповідно до ініціативи в школах були встановлені баки для різного виду сміття: макулатури, пластику і упаковок tetra pak.
- Справа, яку ми сьогодні робимо в Миколаєві - дуже важлива! У стратегічному плані вона має більше значення, ніж, наприклад, ремонт доріг або дахів, - сказав очільник міста. - Якщо ми не будемо берегти природу, їй можна завдати велику шкоду!
На думку Олександра Сєнкевича, формування нової, екологічної свідомості - це крок, необхідний для досягнення справжньої гармонії з природою. У цьому плані особливу роль відіграє робота педагогів, адже вони допомагають людині зрозуміти себе і навколишній світ. Як зазначив міський голова, одне із завдань, які сьогодні стоять перед миколаївськими вчителями, - привчити дітей до роздільного збору сміття.
- Я дякую за вашу щоденну працю! Я дякую всім, хто брав участь в цьому проекті, а також його генеральному спонсору - компанії PepsiCo Україна. Бажаю наснаги, сил і усього найкращого! - сказав Олександр Сєнкевич.
Миколаївський міський голова поділився з присутніми подальшими еко-планами.
- Я хочу реалізувати такий проект у всіх комунальних установах: лікарнях, об'єктах культури, органах місцевого самоврядування, - зазначив Олександр Сєнкевич.
Після цього міський голова вручив нагороди керівникам навчальних закладів, які очолили еко-рейтинг «Школа року-2018»: Ганні Матвєєвій, директору Академії дитячої творчості, Сергію Січку, директору Миколаївського муніципального колегіуму, та Аліні Архіповій, керівнику школи № 31.


Відділ інформаційного забезпечення міської ради

Переглядів: 356 | Додав: aralina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar