19:54
Лідери на Міжнародному форумі

19-20 квітня ученицям нашої школи - Олександрі Паладій і Анастасії Осадчій - пощастило побувати на ХІ Міжнародному учнівському форумі «Дружба без кордонів через лідерський рух», що проходив у м. Горішні Плавні. Впродовж двох днів лідери з 7 областей України вчилися працювати в команді над спільною ідею, надихалися цікавими проектами та  знаходили нових друзів. 

На урочистому відкритті форуму всіх учасників вітали гості із Республіки Білорусь, Республіки Молдова, а після привітань усі виконали гімн Міжнародного учнівського форуму «Дружба без кордонів через лідерський рух» «Барви рідної землі».

  

Робота на форумі розпочалась із екскурсії на ТОВ «Єристівський ГЗК», після чого всі учасники приїхали у мальовничу місцевість  ДСОЦ «Горизонт». Впродовж двох днів наші дівчата разом з учнями інших шкіл дискутували під час засідання дискусійного клубу «Лідерство – запорука успіху», виконували різноманітні вправи на командоутворення і лідерство: "Бінго", "Літаючі яйця", "Потяг" тощо. Перший день завершився емоційним і незабутнім Вечором дружби.   А ось другого дня дівчатка виконували цікаві завдання під час квесту «Лідери з лицарськими серцями». Дивовижними надихаючими історіями всі ділилися під час презентації "Від мрії до мрії".

Досвід участі у Міжнародному форумі для наших активісток Насті та Саші став гарною мотивуючою сходинкою до змін і розбудови рідної школи через учнівське самоврядування і самоуправління. Бажаємо дівчатам втілення найкращих задумів у МЗОШ № 31.

Переглядів: 428 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0