07:02
Літній мовний табір “Friendship”

З метою забезпечення якісного навчання дітей іноземною мовою, спонукання школярів практично застосовувати знання з мов у різних формах діяльності, у ЗОШ 31 створено літній мовний табір “Friendship” з англійською мовою проведення.

Свою роботу мовний табір розпочав з 29 травня, цього ж дня учасники створили бейджики, практикувалися у розповідях про себе, створювали постери. Варто зазначити, що кожен день у таборі - нова чудова історія, де учням вдається поглибити знання з англійської мови у творчій, ігровій практичній діяльності. Дні у таборі мають свою тематичну спрямованість: “ Day of flowers”, “Sport Day”, “Friendship Day”, “Cooking Day”, “World Nature Day” та інші. За період роботи табору школярі виготовляли гербарій прикраси з квітів, брали участь у спортивній естафеті, виконували малюнки на асфальті, виготовляли листівки друзям, презентували страви із солоного тіста, виготовляли поробки з природних матеріалів.

Отже, наш англомовний табір – це чудова можливість не лише підвищити свій рівень англійської мови, але й отримати море яскравих вражень, позитивних емоцій і задоволення!

 

Переглядів: 552 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar