11:14
Майстер-клас від вчителів початкової школи

4 грудня 2017 року в МЗЗСО № 31 представники методичного об’єднання вчителів початкової школи провели майстер-клас на тему «Розвиток самостійної пізнавальної діяльності учнів».

Під час заходу вчителі познайомили з інтерактивними методами і прийомами, практичними вправами, за допомогою яких можна пробудити і розвинути самостійну пізнавальну активність учнів на уроках.

Теоретичний матеріал, наданий Залюбовською Н. М. і Матвієнко К. М., засвідчив важливість розробки та впровадження у педагогічну практику більш досконалих методик навчання, які забезпечують підвищення якості навчального процесу.

Інтерактивні вправи «Кола на воді», «Відгадай крилату фразу», які продемонстрували Неручок І. І. та Негрей М. А. викликали зацікавленість колег.

Блошенко Л. В. надихнула членів педагогічного колективу на впровадження в освітню практику технології ТРВЗ (теорія  розв’язання винахідницьких завдань).

Майстер-клас завершено творчою роботою вчителів за технологією «Шість капелюхів», яку презентувала Харіоновська І. І.

Учасники заходу відзначили актуальність тематики майстер-класу, удосконалили навички застосування інтерактивних методів і прийомів у професійній діяльності.

 

Переглядів: 531 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar