20:39
Ми пам'ятаємо

У рамках вшанування у 2019 році Дня пам'яті та примирення та  74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі  в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №31 було проведено марафон заходів "Ми пам'ятаємо".

Розпочався марафон з уроків пам'яті, які були проведені в 1-11 класах. Головною метою заходу є вшанування безсмертної пам’яті ветеранів війни та виховання в підростаючого покоління поваги до захисників нашої Батьківщини. Під час уроків школярі знайомилися зі сторінками історії періоду Другої світової війни та про роки окупації в Україні, дізналися про героїчні подвиги наших дідів та прадідів. Вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.

 
Також учні взяли участь у майстер-класі «Символ миру». Кожен учасник мав змогу виготовити власноруч свою квітку-символ.

Магістрат школи також виявив ініціативу, представники якого вирішили започаткувати арт-проект «Щоб пам’яті вогонь не згас». Новий формат проекту мав на меті об'єднати учнів всієї школи до створення єдиного арт-панно. Майже весь день тривав процес творення великої листівки, що надзвичайно сподобалось всім охочим відчути себе митцями, а керувала творчим процесом учениця 9 класу Клочко Аліна. 

На завершення марафону, учням був проведений огляд літератури, представленої на книжковій виставці «Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо…». Учні переглянули книги та документи, які розкривають історичну правду про переможні та трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних подій. 

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Другої світової війни, переніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підняв з руїн і відродив рідний край.

Подвиг Ваш – безсмертний, пам’ять про Вас – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

Переглядів: 458 | Додав: aralina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar