13:43
Молодіжна хвиля-2019

У суботу, 15 грудня, в Миколаєві стартував фінальний етап VII Фестивалю творчості та науки «Молодіжна хвиля» освітнього проекту «Крок до науки», що був започаткований колективом Миколаївського Національного Університету ім. В.О.Сухомлинського (механіко-математичний факультет).

Основна ідея науково-дослідницького фестивалю – дати можливість молоді вийти за межі звичного процесу навчання та ініціювати власні проекти і розробки, проявити себе, як справжніх винахідників та науковців. Серед його учасників - студенти, викладачі, вчителі фізики, учні шкіл міста та області.

Учні 8-11 класів прийняли активну участь у роботі майстер- класів фестивалю. Учні 8 класу (Труфен Вячеслав, Шевчук Єва) та 9 класу (Байдукова Вікторія, Клочко Аліна, Світловський Анатолій, Манческо Анастасія) працювали у студії  «Чарівні світи», поглиблювали свої знання і набували практичні навички у розділах фізики: електрика, магнетизм, звукові явища, механічний рух. Учні 10 класу (Артюшина Діана, Холматов Мирослав, Кочнева Єва) та учні 11 класу (Неведомова Тетяна,  Білоусова Тетяна, Жубжицька  Тетяна) працювали у студії «Діскавері», на цікавих дослідах вивчали використання електромагнітних хвиль.

Байдукова Вікторія отримала грамоту як кращій експериментатор, а Манческо Анастасія отримала грамоту кращого оратора.

Учні 10 і 11 класів (Здоровцев Владислав, Світловський Микола, Шепелєв Дмитро, Петрук Єлизавета) стали учасниками студії «Інформаційно-комунікаційних технологій». За створення Веб-сайтів Петрук Єлизавета посіла почесне І місце, Здоровцев Владислав - ІІ місце, Світловський Микола – ІІІ місце. 

Вчителі школи: Шепелєва Оксана Володимирівна, Біла Олена Олександрівна були почесними журі у студії «Чарівні світи», Шепелєв Микола Олександрович був членом журі у студії інформаційно-комунікаційних технологій

Участь у фестивалі мала багато цікавих вражень, сприяла активізації пізнавальної, творчої активності учнів що до вивчення фізики та інформатики.

 

Переглядів: 338 | Додав: aralina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar