16:34
НАКАЗ ПРО ПІЛОТ СЕЕН ПІДПИСАНО!

   Міністерство освіти і науки України затвердило інноваційний освітній проєкт до 2024 року з упровадження в школах системи розвитку м’яких навичок, яка базується на соціально-емоційному та етичному навчанні.

SEE Learning допомагає дітям розвивати м'які навички, а також має змінити атмосферу у школах та ставлення учнівства до вчительства, навчання, одне до одного та до самих себе. Зараз уже готові навчальні програми для початкової та середньої школи, розробляється програма для старшої школи.

«М’які навички є невід’ємною складовою успішного навчання й обов’язковим компонентом освіти для успішного випускника чи випускниці школи в сучасному світі, - упевнена Anna Novosad. - Мати просто знання з предметів сьогодні недостатньо, щоб реалізуватися в житті».

Весь цей навчальний рік ми будемо підтримувати наших учасниць і учасників пілоту з 23 областей, збирати від них інформацію про перебіг проєкту та створювати українську проєкцію програми, доповнюючи її новими уроками від українського вчительства.

Також плануємо оприлюднити базовий онлайн-курс українською від Emory University та надати вільний доступ до всіх методичних матеріалів з програмою для старшої школи та навіть для вишів і батьків, які хочуть використовувати СЕЕН у домашньому навчанні.

А потім - готуватися до розширення! Нам потрібно підготувати 200 осіб, уже не лише вчителів і вчительок, а тренерську команду, яка зможе навчати СЕЕН педагогів по всій Україні. Це програма на 5 років, і ми хочемо змінити атмосферу, в ідеалі, у кожній українській школі.

Посилання на наказ 

Переглядів: 363 | Додав: aralina | Теги: СЕЕН | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0