10:51
Наша школа приєдналася до Всеукраїнського онлайн-уроку

15 травня учні 8-11 класів Миколаївської загальноосвітньої школи № 31 стали учасниками Всеукраїнського онлайн-уроку «Європа починається з тебе» до Дня Європи в Україні. 

Відкритий урок проводив відомий український тележурналіст, актор, сценарист і музикант Майкл Щур. Організаторами заходу є Міністерство інформаційної політики України; Офіс віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Міністерство освіти та науки України за підтримки проекту ЄС «Association4U» та Google Україна. 

Захід спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.

Наша школа дистанційно долучилася  до заходу онлайн-трансляції на YouTube-каналі інформаційної агенції «Укрінформ». Матеріали відкритого уроку в майбутньому ми будемо застосовувати під час побудови демократичного середовища в рідній школі. 

 

Переглядів: 261 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0