22:47
Наші вчителі на Всеукраїнському семінарі

27 листопада заступник директора з НВР Анциферова Л. В. і вчитель фізики та астрономії Шепелєва О. В. стали учасниками Всеукраїнського науково-практичного семінару «Нова українська школа: основи навчально-дослідницької діяльності», який відбувся на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Семінар проведено у двох  частинах: теоретичної та практичної. Під час теоретичного блоку всі присутні мали змогу ознайомитися із інформацією щодо упровадження засад STEM-освіти у підвищенні кваліфікації вчителів природничо-математичних дисциплін.

У практичній частині семінару учасники відпрацювали навички користування мобільними додатками як інструментами дослідника під керівництвом Гущиної Наталії Іванівни. Надзвичайно цікавою і корисною була інформація про новітній кабінет технологій, яку надав Дзюба Антон Миколайович. Отже, практичний блок став інформативним і дієвим, адже всі учасники мали змогу спробувати себе у ролі дослідника.

Завершився науково-практичний семінар врученням сертифікатів. Представники нашої школи – Анциферова Л. В. і Шепелєва О. В., які систематично підвищують професійний рівень, прагнуть до самовдосконалення, творчо підходять до процесу навчання, теж отримали сертифікати учасників.

Переглядів: 509 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar