13:55
Наукофест - 2020

  Таке очікуване свято Першого дзвоника відбулося в Миколаївській ЗОШ І–ІІІ ступенів № 31 в атмосфері радості, веселощів, щирих усмішок, прагнення до знань. І звісно ж, із дотриманням усіх карантинних вимог.

Кожен учитель та учень запам’ятає сьогоднішню святкову подію по-особливому.

 Так, для першокласників педагоги й адміністрація разом із концертною агенцією «Бебі Бум» підготували випробування на «міцність». Найменші учні з легкістю змогли довести, що готові до подорожі в країну Знань. Разом із Ноликом, Сімкою, Фаєром, Веселою Драконійкою вони співали, танцювали, виконували творчі завдання, змагалися в спритності й кмітливості.

Першокласники подолали всі першовересневі «складнощі». Директор школи Аліна Архіпова із приємністю привітала із початком навчального року новачків великої шкільної родини. Саме для них пролунав перший шкільний дзвінок.

Учні 2–11 класів стали активними учасниками креативного «Наукофесту–2020». Кожен клас відвідали по три вчителі, які згуртували школярів на станціях квестів, у пошуку відповідей на «підступні» запитання вікторин, квізів, складанні пазлів, розгадуванні ребусів та анаграм. Уже завтра розпочнуться уроки. Кожен педагог з упевненістю скаже, що дистанційку їхні учні безсумнівно подолали, адже всі завдання виконували швидко, легко, емоційно, злагоджено. Так тримати впродовж усього навчального року в онлайні або в кабінетах, що вже зачекалися на своїх відвідувачів!

Позитивні враження, що переповнювали дружний колектив школи, непередбачувані побажання, кожен зміг висловити під час нестандартних рефлексій, проведених класними керівниками: найщиріших слів сповнені кошики з квітами, дерева, що рясніють і літнім, й осіннім листям, крила метеликів і навіть колекція креативних автомобільних знаків.

Тож, усіх вітаємо з новим стартом! Нехай 2020/2021 навчальний рік додасть усім витримки, терпіння, позитивних емоцій, нових вражень, цікавих уроків і подій!

Фото зі свята за посиланням нижче.

 

Переглядів: 312 | Додав: aralina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1 natastelmakh1803 • 21:41, 01.09.2020 [Материал]
Дякуємо за свято!
avatar