12:50
Нове ім'я - 2018

Щиро вітаємо нашу колежанку Тріманову Валентину Юріївну з виходом в фінал у міському конкурсі «Нове ім‘я»!

Учасниця міського конкурсу молодих вчителів пройшла великий шлях перш ніж потрапити до фіналу. Валентиною Юріївною було підготовлено позакласний захід, систему уроків з хімії, а також проведено відкритий урок з учнями 7 класу.

Про цікавий відкритий урок з хімії розповідає учениця 7 класу Коваль Анастасія: «Урок був присвячений вивченню чистих речовин та їх сумішей. Під час уроку ми були об’єднані у три групи, де кожна виконувала своє завдання. На уроці ми проводили досліди з очищення неоднорідних сумішей.

Перша група виконувала очищення із застосуванням методу відстоювання. Учні очищали суміш води з подрібненою крейдою за допомогою фільтрувального паперу.

Друга група використовувала метод випарювання та кристалізації. Випарюючи сіль, розведену у воді, за допомогою вогню та предметного скла учні змогли отримати сіль наприкінці досліду.

Третя група виконувала дії з магнітом. За допомогою магніту школярі відокремили змішану залізну стружку із сіркою.

Нам всім дуже сподобалося виконувати цікаві хімічні досліди, бо було дуже практично, дієво і наглядно».

28 листопада відбудеться фінал в міському Палаці творчості учнів, де молода вчителька буде презентувати себе, демонстурвати дослід на сцені і представить своє хоббі.

Бажаємо успішного виступу Валентині Юріївні! Пишаємось нашими талановитими молодими колегами!

Переглядів: 368 | Додав: aralina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0