16:30
Обговорюємо план демократичних змін у школі

9 вересня ініціативна група із числа учнів, батьків, вчителів МЗОШ № 31 обговорювала “План дій з розвитку демократичного середовища у школі”. Загалом нами було вирішено, що у нашому закладі необхідно покращувати 2 сфери - Демократичне середовище і врядування, Демократична культура в школі (урочна і позаурочна діяльність).

Під час зустрічі всі учасники і творці демократичних змін наголошували на необхідності змін до загальношкільного плану роботи на 2019-2020 навчальний рік. Ми впевнені, що цьогоріч освітній процес у школі стане ще більш продуктивним, насиченим і впорядкованим згідно з сучасними принципами Нової Української Школи.

Отже, цього року ми плануємо:

1. Створити шкільну службу медіації;

2. Проводити психологічні тренінги  для учнів з питань рівного ставлення та рівного доступу до навчально-виховного процесу для всіх учнів, вчителів та інших членів колективу, незважаючи на походження, культурну ідентичність, стиль життя чи переконання;

3. Створити теку на гугл-диску з відкритим доступом до посібників Ради Європи;

4. Створити “палітру емоцій” для відслідковування зворотного зв’язку від учнів щодо зацікавленості, використання активних/інтерактивних методів учителями;

5. Продовжувати форму роботи з активом школи «Кава з директором»;

6. Створити на базі закладу Центр правової освіти спільно з ГО «Ти ж юрист», який займатиметься наданням консультацій для учнів, батьків та вчителів з правових питань.

Плекаємо великі сподівання, що реалізація заходів з розвитку демократичного суспільства відіграє ключову роль у вихованні в наших учнів рис відповідальних громадян, які будуть готові до життя у демократичному суспільстві і до конструктивної взаємодії з іншими.

Переглядів: 379 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0