11:28
Олімпійський тиждень

З 11 по 15 вересня в загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 31 проводився Олімпійський тиждень, який сприяв поширенню серед дітей і підлітків ідей олімпізму. Урочисте відкриття спортивного тижня відбулося під час загальношкільної лінійки. Савенко Є., Діденко М., Смірнов В. і Горячев В. – найактивніші спортсмени нашої школи внесли прапор Олімпійських ігор і привітали всіх зі стартом Олімпійського тижня. 
Тематичні години спілкування і виховні заходи з учнями 5-11 класів розпочали Олімпійський тиждень. Під час виховних годин школярі ґрунтовніше ознайомилися із історією олімпійського руху, олімпійськими видами спорту, а також з особливостями розвитку олімпійського руху в Україні. Захопливими були історії українських спортсменів, які розповідали учні з гордістю за своїх співвітчизників. 
Проте найбільш емоційними і спортивними стали: 
•    “Веселі старти” (1-4 кл.); 
•    вікторина “О, спорт, ти – світ” (5-7 кл.); 
•    спортивний квест (9-11 кл.);
•    виставка фото-колажів “Світ моїх захоплень” (1-11 кл.).
Варто відзначити, що всі вищезазначені заходи формували в школярів олімпійські ідеали дружби і миру, надали можливість учням продемонструвати свою фізичну підготовку, а також популяризували та пропагували фізичну культуру і спорт.
Підсумком Олімпійського тижня стало нагородження переможців. У змаганнях «Веселі старти» І місце посіли команди 2-А і 4-А класів. Найкращі результати у вікторині «О, спорт, ти – світ!» показали учні 6 і 8 класів. У спортивному квесті перемогу здобули учні 11 класу.

Переглядів: 604 | Додав: aralina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar