12:20
Онлайн-урок: Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати

Інструкції до проведення SID 2020

Дякуємо за реєстрацію Вашого навчального закладу для участі в онлайн-уроці:

Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати

Програма Академій Cisco передбачила формат, який дозволить Вам відзначити цей день цікаво та корисно разом зі своїми учнями, не зважаючи навіть на карантин.

Реєстрації учнів в класі SID-2020-ZNU-2:

https://www.netacad.com/portal/web/self-enroll/c/course-967314

За цим посиланням кожен учень реєструється окремо з власною електронною поштою. Учню на зазначений email надходить лист про продовження реєстрації в Академії Cisco, після завершення якої учень отримує доступ до курсу SID-2020-ZNU-2. Саме в цьому курсі розташовані відеодоповіді експертів з кібербезпеки та онлайн-тест, який потрібно скласти для отримання сертифікату, а також форма запитань доповідачам.

Одне із запитань тесту про назву навчального закладу. Якщо Ви потурбуєтесь, щоб учні дали відповідь на це запитання однотипно, ми зможемо надіслати сертифікат також навчальному закладу.

Порядок дій

У зручний день і час до 25 лютого:

  1. Вчителю варто зареєструватись в курсі самому, щоб отримати доступ до матеіралів, переглянути відео, скласти тест і під час онлайн-уроку мати можливість допомогти учням.
  2. Разом з учнями переглянути відео (можна на вибір) і обговорити питання, які в них піднімаються, спираючись на особистий досвід учнів.
  3. Організувати реєстрацію учнів та їх участь в онлайн-тестуванні.
  4. При складанні онлайн-тесту потурбуйтесь, будь ласка, щоб учні правильно та однотипно вказали назву навчального закладу. Це допоможе нам врахувати всіх учасників при формуванні сертифікату для навчального закладу.
  5. Показати учням як задати питання експертам та пояснити що це за бажанням і питання має стосуватись суто тематики заходу (кібербезпека та навчання у ції галузі)

 

В разі виникнення питань з приводу організації заходу або проблем з реєстрацією, заходьте на сторінку відповідей на запитання

http://cisco.netacad.zsea.edu.ua/sid2020/

Якщо проблема не вирішилась, звертайтеся до мене без зволікань.

Полякова Наталія Петрівна,
доцент кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем,
Інженерний інститут Запорізького національного університету,
керівник Центру підтримки академій та Центру підготовки інструкторів академій Cisco
e-mail: npp@zsea.edu.ua
тел.: 095 5374995

Переглядів: 470 | Додав: informkab | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar