16:02
Освітній методичний марафон «Педагогіка партнерства – шлях до підвищення майстерності педагога»

Відповідно до засад педагогічного партнерства, колективи ЗОШ №31, ЗОШ №16 та гімназії №41 провели спільні методичні заходи. Директор ЗОШ №31  Архіпова А.Є. та  психолог Нетесова К.А. провели майстер-клас зі скрайбінгу  «Візуальні нотатки в освіті» для педагогів гімназії №41 та ЗОШ №16. Під час заходу педагоги мали змогу ознайомитись з перевагами впровадження новітньої технології, дізнатись про основні інструменти скрайбінгу та створити свій власний проект, застосовуючи нові знання на практиці. Позитивний зворотній зв’язок від учасників майстер-класу свідчить про зацікавленість педагогів та готовність застосовувати технологію в своїй діяльності.

Заступник директора з виховної роботи гімназії №41 Хріненко Н.Г. провела тренінг для педагогів ЗОШ №31 на тему: «Освітній тренінг в роботі вчителя: від задуму до втілення». Під час заходу учасники відпрацювали основні етапи проведення тренінгу, ознайомились з новими технологіями у діяльності тренера та провели структурні етапи тренінгу, що сприяло практичному закріпленню отриманих знань. Наприкінці учасники мали змогу проаналізувати свої перші кроки в новій технології.

Освітній методичний марафон між школами пройшов у робочій, творчій і дружній атмосфері. Учасники висловлюють щиру вдячність керівникам закладів освіти: Масюті Л.Ю., Варвянській Т.О., Архіповій А.Є. за співпрацю та можливість відкриття нових горизонтів у освітній діяльності.

Переглядів: 348 | Додав: aralina | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0