14:10
Патріотичний флешмоб

 2 лютого у Миколаївській загальноосвітній школі № 31 відбувся флешмоб «Соборна Україна», активними учасниками якого стали учні початкової школи. 

Для вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та тисячолітньої історії державотворення нашого народу школярі об’єдналися у спортивній залі школи. Одягнені у вишиванки, із жовто-блакитиними повітряними кульками і прапорцями нашої держави, молодші школярі засвідчили єднання і власне, життєрадісне розуміння важливих історичних подій, що відбулися в Україні на початку ХХ століття. Під час флешмобу учні виконали український танок і зробили колективні фотографії. 

«Мені дуже сподобався сьогоднішній флешмоб, – емоційно розповідає учасниця Здобнікова Софія, – ми танцювали і посміхалися, раділи від того, що ми – українці!». 
Заходи до Дня Соборності об’єднали учнів нашої школи всіх національностей. «Найбільш цікаво мені було робити патріотичні селфі, бо ми були всі разом з нашою улюбленою вчителькою!» – зізнається Алієв Єлізар, учень 2 - А класу.

Своєю оригінальністю  і патріотичною спрямованістю були насичені виховні години для учнів, конкурси стінних газет, фото-конкурс «Селфі на патріотичному фоні», лінійки та інформаційні хвилинки.

Переглядів: 539 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar