16:09
Педагогічна рада

28 серпня в МЗОШ №31 відбулась педагогічна рада на тему: «Педагогічний, методичний та психологічний аналіз роботи школи за 2016-2017 н.р. та пріоритетні напрямки роботи на 2017-2018 н.р. в умовах переходу на нові Державні стандарти освіти».

З ґрунтовним докладом про навчально-виховний процес 2016-2017 н.р. виступили Шепелева О.В., голова методичної ради та Зайкіна Л.В, заступник директора з ВР. В доповіді було акцентовано увагу на результати учнів з ДПА та ЗНО – 2017, на роботу за новими Державними стандартами в 8 класах, на виховних пріоритетних завданнях, які вирішувались протягом року.   Також були запропоновані шляхи  подолання зазначених проблем.

До обговорення доповіді долучилась Калюжна О.В., керівник М/О філологічних дисциплін, яка повідомила про активні форми організації навчання при викладанні предметів гуманітарного циклу. Блошенко Л.В., керівник М/О початкових класів проаналізувала реалізацію компетентісного і діяльнісного підходу в НВП як умову успішної підготовки учнів початкової школи до адаптації в соціумі. Про успішність та ефективність формування ключових компетенцій учнів на уроках розвиваючого циклу повідомила Залюбовська Н.М., керівник М/О предметів розвиваючого циклу, а Шустак Л.А., керівник М/О предметів суспільно-гуманітарного циклу презентувала роботу з формування компетенцій на уроках через проектну діяльність.

Зазначила на наявні проблеми, які виникали протягом 2016-2017 н.р. практичний психолог Стасенко Оксана Анатоліївна.

Підсумки роботи творчих груп за 2017-2017 н.р. підбила Мельник Т.В., керівник методичної студії «Сучасні освітні технології», а Савенко О.А., звітувала про роботу групи «Школа на шляху до здорового способу життя».

З презентацією перспективного плану роботи на 5 років виступила Архіпова А.Є., директор ЗОШ №31 і запропонувала до обговорення проекти по модернізації НВП навчального закладу.

Після прийняття проекту рішення педради дружній колектив ЗОШ №31 на чолі з головою профспілки Харіоновською І.І. привітали  нових колег Матейчика І.О., вчителя предмету Захист Вітчизни та Козаченко Н.І., вчителя англійської мови.

Вітаємо всіх колег з новим навчальним роком і бажаємо здійснення всіх планів!

 

Переглядів: 533 | Додав: aralina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar