20:09
Перемога у міських змаганнях «Ну-мо, хлопці!»

28 березня 2018 року відбулись міські змагання  «Ну-мо, хлопці!», присвячені 74 річниці визволення Миколаєва від німецьких окупантів. Наша команда ЗОШ № 31 захищала честь Заводського району у складі: Смірнова В. (капітан), Горячева В., Нагаєва О., Грищенка П., Кухарєва А., Готілова В., Музики Д., Алієва З., Боровика І., Шепелєва Д., Качана І., Холматова М.

Змагання проходили у 2 етапи: І етап – на базі ФОК, де хлопці змагалися у стрільбі, проходженні стройовим кроком, комбінованій естафеті, човниковому бігу, конкурсі капітанів; ІІ етап – на базі ЗОШ № 1 ім. О. Ольжича, де учні випробовували сили у підтягуванні, ривці гирі на 16 кг, перетягуванні канату.  Боротьба була напруженою, але наші хлопці вийшли з неї переможцями і вибороли І місце.

Петро Грищенко у конкурсі «Ривок гирі на 16 кг» зайняв І місце з результатом 181 раз, чим здобув перемогу для всієї команди. Анатолій Кухарєв у конкурсі «Підтягування на перекладині» зайняв І місце із результатом 23 рази. У конкурсі капітанів Смірнов Владислав зайняв ІІ місце. 

Наші мужні і сильні хлопці продемонстрували волю до перемоги, незламність характеру, командний дух із чим ми щиро їх вітаємо і пишаємося! Бажаємо подальших перемог і віри у свої сили. 

І, насамкінець, хочеться висловити подяку вчителям, які готували і підтримували нашу команду на всіх етапах змагань: Савенко Олені Анатоліївні і Матейчику Ігорю Олеговичу.

 

Переглядів: 409 | Додав: aralina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar