12:36
Пишаємось нашими колегами!

9 грудня 2017 року Шкрьоб Віра Олександрівна, вчитель української мови та літератури, мала честь виграти грант на навчання в тренінгу «Освітянська ІКТ-прокачка. Частина 2» від ГС «Освіторія». Написавши мотиваційного листа, вона потрапила до 10 кращих учителів з усієї України!  

 Новопечерська школа м. Києва, де проходив тренінг, вразила і зачарувала нашу вчительку своїм зовнішнім і внутрішнім дизайном, своїми навчальними кабінетами, потужним оснащенням і, врешті, атмосферою інновацій, космізму, казковості, неймовірності. Програма тренінгу була насичена сучасними підходами до використання і створення власного навчального, емоційного відео під час уроків.

Тренером для вчителів стала відкрита, енергійна, позитивна, повна ідей і методів  Тетяна Ткаченко. Під керівництвом якої Шкрьоб В.О. опанувала сервісом TED-Ed, редактором Powtoon та оволоділа основними прийомами та інструментами скрінкастінгу, і, навіть, основами відеомонтажу.

Віра Олександрівна ділиться: «По завершенню тренінгу я маю: три власних навчальних відео, надзвичайний стимул і заряд для подальшого самовдосконалення та бажання застосовувати знання у своїй педагогічній діяльності».

Весь педагогічний колектив вітає Віру Олександрівну з корисним освітнім вікендом та бажає не зупинятись на досягнутому!

Переглядів: 412 | Додав: aralina | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar