16:52
Презентація комп'ютерно-інтегрованих технологій

18 жовтня до нашої школи навідалися представники ЧНУ імені П. Могили з чудовою науковою презентацією. Організатором події став громадський активіст Євгеній Корольков. 

Під час презентації Олександр Бєліков розповів про досягнення й стартапи кафедри "Автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій", наголошуючи на тому, що у всьому світі виробництво переходить до роботи з роботами, автоматизації виробництва, а тому необхідно вчитися обслуговувати роботів, програмувати їх. Дітям були представлені моделі 3-D принтерів та предмети виготовлені з їх допомогою. Школярі побачили меч і брелки, створені за цифровою 3-D моделлю. Відчути магію польоту всім присутнім вдалося коли науковці показували літаючу кулю. Також у школі було презентовано декілька роботів.

Подібні презентації є дуже інноваційними і захоплюючими для учнів, жваве обговорення побаченого після - яскраве тому підтвердження. Всім не тільки сподобалось бути глядачами комп'ютерно-інтегрованих технологій, а й захотілось розвивати себе у цьому напрямку, щоб потім, у недалекому майбутньому, створити нове досягнення людства. 

   

Матеріал підготувала Анастасія Коваль, учениця 8 класу.

Переглядів: 233 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0