10:24
Проблемний стіл з теми «Комфортні психолого-педагогічні умови спілкування з учнями – складова компетентності вчителя»

12 вересня 2017 р., згідно з планом методичної роботи вчителів школи на 2017/2018 навчальний рік, проведено засідання проблемного столу з теми «Комфортні психолого-педагогічні умови спілкування з учнями – складова компетентності вчителя». Метою даного заходу було розкрити психологічні та методичні аспекти спілкування вчителів і учнів, донести до педагогів розуміння  цінності спілкування та показати шляхи використання цього вміння для вдосконалення своєї майстерності. Доповідачами виступили психолог школи Стасенко О.А., яка висвітлила психологічні аспекти спілкування вчителів і учнів, а також Здобнікова Ю.Ю., вчитель російської мови та літератури, яка розповіла про  таке поняття  педагогіки, як стилі педагогічного спілкування.

Для проведення семінару використовувалася форма групової роботи, під час якої вчителі працювали в творчих групах. Завдання, які були поставлені перед педагогами, носили практичний характер: не лише надати пояснення певному стилю педагогічного спілкування, а й продемонструвати фрагмент уроку з використанням того чи іншого стилю.

В результаті роботи творчих груп були сформовані методичні рекомендації для вчителів щодо стилів педагогічного спілкування та правил педагогічного спілкування з учнями.

 

 

 

 

Переглядів: 625 | Додав: aralina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar